O nas

tennis

Przedsiębiorstwo TETRUM z Żar istnieje na rynku od 2012 roku. Do dziś pozostajemy jedyną firmą w Polsce, która zajmuje się produkcją barwionych granulatów gumowych, przydatnych w budowaniu nawierzchni dla placów zabaw, terenów rekreacyjnych czy boisk piłkarskich. Niemal 30-letnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że możemy w każdej chwili służyć Państwu poradą z dziedziny budowania boisk, parkietów i podłóg sportowych. Oczywiście, na poradach nasza działalność się nie kończy – po więcej informacji zapraszamy do oferty!

Zdobytą wiedzę wykorzystywaliśmy przy realizacji różnorodnych projektów w niemal każdym zakątku świata. Wykonaliśmy ponad 1800 zadań, m.in. w Polsce, Arabii Saudyjskiej, Belgii, Czechach, Danii, Egipcie, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Katarze, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Nigerii, Norwegii, Omanie, Peru, Rosji, Serbii, St. Lucii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  • W ostatnim czasie dostarczyliśmy granulat barwiony do wykonania nawierzchni boiska do piłki nożnej w Szkocji, który uzyskał dwie gwiazdki FIFA.

Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem akcesoriów tenisowych firmy Lob Sport oraz nawierzchni sportowych producenta z Wielkiej Brytanii, Playrite. Nawiązaliśmy również współpracę z kilkoma innymi firmami, w tym Unirubber, Pesmenpol, Interchemol czy Tilia.

Warto nam zaufać. I skontaktować się z nami! Zapraszamy również do sklepu, gdzie mogą Państwo szybko i wygodnie dokonać zamówienia.